Słówka po niemiecku
Do twojej dyspozycji oddaję największy tematyczny słownik w polskim internecie języka niemieckiego. Dzięki odpowiednio grupowanym działom: Czas wolny, czy Ekologia z łatwością przyswoisz duże ilości wiedzy. Przecież nikt nie mówił, że słówka po niemiecku muszą Ci sprawiać trudność. Dalej nie wierzysz? Przekonaj się sam! Zapraszam do korzystania z 83 darmowych słowników z wymową i ćwiczeniami!

Jak się uczyć?

Co jak co, ale nic nie idzie mi lepiej w nauce języków obcych jak słówka. Może dlatego, że nigdy nie przykładam wielkiej wagi do gramatyki. Oglądając filmy – słyszysz konstrukcje gramatyczne. Słuchając audycji radiowej – słyszysz konstrukcje gramatyczne. I tak dalej i tak dalej… Koniec końców nauka gramatyki ogranicza się do powtórek, bez poświęcania większej ilości czasu.

A co ze słówkami?

Twórz zdania

Nie chodzi o ilość, ale o jakość nauki. Co z tego, że nauczyłeś się 150 słówek w jeden dzień, skoro za 3 dni nie będziesz potrafił ich użyć. Dobrym sposobem na dłuższą pamięć jest tworzenie po nauczeniu się danego słówka od 3 do 5-ciu dowolnych zdań zawierających ten wyraz.

Wydrukuj słówka!

Ze względu na duże zainteresowanie drukowaniem słowników tematycznych, od 27 Lutego 2017 możesz za darmo pobrać i wydrukować wybrany słownik. Wystarczy kliknąć w wybranym słowniku na ikonę

Słówka PDF

…i podać mail, na który wyślemy Ci plik do druku!

Nie wszystko na raz

Wybierz starannie tylko jeden dział i ucz się go przez jakiś czas. Nie przeskakuj jak mucha z jednego miejsca na drugie. To nie pomaga, tylko rozprasza. Pomalutku i do przodu.

Miłej nauki życzy zespół odpowiedzialny za tematyczny słownik polsko-niemiecki!

Uczysz się języka włoskiego
Język włoski
? Odwiedź stronę podstawy wloskiego!