O nas

Podstawy niemieckiego powstały w Marcu 2014 roku. Od tego czasu, udowadniamy, że niemiecki wcale nie jest taki straszny, a nauczyć się można go za darmo. Naczelna wartość, która nam przyświeca od ponad 6 lat to dzielenie się wiedzą całkowicie za darmo. W Grudniu 2020 roku kończymy pracę nad nową odsłoną kursów gramatycznych oraz ćwiczeń interaktywnych. Do 2024 roku mamy na celu wyeliminowanie wszelkich błędów, lub literówek na stronie www. W przyszłości możecie oczekiwać kilku tanich wysokiej jakości płatnych produktów na stronie.

Od 2020 roku możecie publikować specjalistyczne artykuły na blogu za darmo. W ten sposób możecie wypromować swoje imię, lub firmę w branży i zdobyć potencjalnych klientów do nauczania. Podstawy niemieckiego są i zawsze będą skoncentrowane na podstawach nauki języka niemieckiego. Resztę pozostawiamy specjalistom. Nie będziemy wkraczać na przestrzeń zaawansowanego poziomu języka niemieckiego, ponieważ uważamy że ta część edukacji powinna być płatna i wykonywana offline. Przecież gdy mówisz w języku niemieckim w stopniu średnio-zaawansowanym nie potrzebujesz generalnych poradników, lecz kilku porad z części a gramatyki, czy kilka porad z sekcji c gramatyki. W skrócie potrzebujesz ogarniętego korepetytora, który jak najszybciej wyłapie wszystkie Twoje blind spots.

Kończąc tą krótką opowieść o kursie języka niemieckiego online, muszę pozostawić Państwa z krótką notką. Proszę pamiętać, że w tym momencie na podstawach niemieckiego mogą zdarzyć się błędy. Nie są one wielkie, ale występować mogą. Nie oznacza to, że korzystając z innych darmowych źródeł nie mogą je Państwo wyłapać na własną rękę. Nie zapomnijcie polubić nas na fejsbooku i zaobserwować na instagramie. Wkrótce zaczniemy dodawać tam nowe zestawy fiszek wraz z ciekawymi informacjami na temat języka niemieckiego.

Życzymy miłej i owocnej nauki!

Jeśli chcesz do nas napisać zapraszamy do zakładki kontakt.